Тайчжоу Sinohere промисловість & торгівлі Лтд

У нас також є оригінальні продукти. "Служить уважно" - це мета нашої компанії!

Головна > Про нас

Наша історія
Тайчжоу Sinohere знаходиться в Тайчжоу, провінція Чжецзян, Китай, вона була заснована в 2008 році, після майже 10 років розвитку, сьогоднішній Sinohere стає дуже професійним та надійним виробником зовнішньої продукції. Наш основний ринок - Північна Америка та Європа, ми приймаємо OEM; також ми будемо розробляти і виробляти з творчості клієнтів; звичайно, у нас також є оригінальні продукти. "Служить уважно" - мета нашої компанії!


Наш завод
наш завод займає площу в 10 000 квадратних метрів, у нас 120 співробітників, щорічний обсяг продажів досягає 6 млн. доларів США, фабрика має повне виробниче обладнання, передові виробничі лінії, професійна команда дизайнерів та команда з продажу, ми можемо надати найкращий сервіс для вас на будь-який час


Наш продукт
сонячні парасольки, меблі з ротанга, намети, текстильні меблі, розкладні крісла, розкладні столики


Застосування продукту
сад, внутрішній дворик, пляж, кафе, готель, громадська площа і всі місця, де потрібно насолоджуватися гарними часами.


Наш сертифікат
Сертифікація ISO, різноманітна сертифікація продукції в Північній Америці та Європі, щоб клієнти могли успішно продавати продукцію.


Ринок виробництва
Наш основний ринок збуту - це Північна Америка та Європа, що має річний обсяг продажів у 6 мільйонів доларів США, клієнти - імпортери, оптовики, усі супермаркети тощо.


Наш сервіс
Сюди особлива увага приділяється концепції обслуговування. Для запиту замовника ми зв'яжемося з клієнтами вперше, щоб зрозуміти реальні потреби клієнтів шляхом детального спілкування, щоб ми могли запропонувати клієнтам найкращі ціни та терміни доставки. У виробництві ми негайно повідомляємо про продукцію своїм клієнтам. Після доставки ми будемо також відстежувати продажі клієнтів, будь-які питання можуть бути своєчасними зворотними зв'язками з нами. Ми вважаємо, що наша професійна команда забезпечить найбільш уважний сервіс.